Zwrotność jest główną cechą charakterystyczną dla tej kosiarki (ZTR). Zostało to osiągnięte dzięki innowacyjnemu podwójnemu systemowi napędu hydraulicznego i zwartej budowie. Maszyna porusza się wyjątkowo szybko między drzewami, krzewami, rabatami w parkach, małych przesmykach lub w długich ciasnych przesmykach. Eliminując ręczną pracę i stratę czasu, dzięki zwrotności, szybkości i dużemu zbiornikowi na trawę gwarantuje znaczne podwyższenie wydajności pracy. Rewolucyjny opatentowany agregat tnący 119cm lub 130cm posiada duże możliwości zbierania bez zapychania się nawet podczas cięcia wysokiej i mokrej trawy dając jakość koszenia podobną do kosiarek bębnowych.

Dwa kluczowe, opatentowane rozwiązania:

  1. Noże obracają się w kierunku przeciwnym do tradycyjnie stosowanych rozwiązań. Ten kierunek obrotu pozwala na uzyskanie zaskakująco dobrych efektów cięcia i wydajności zbierania.
  2. Z przodu agregatu tnącego znajduje się krawędź regulująca wysokość cięcia. To rozwiązanie zapobiega ściskaniu trawy pozwalając nożom na precyzyjne cięcie nawet bardzo wysokiej trawy. Agregat dostosowany jest do wszystkich wymogów bezpieczeństwa, głównie dzięki uchylnej klapie pozwalającej na dostawanie się wysokiej trawie, ale zapobiegając dostawaniu się przedmiotów spoza agregatu. To proste rozwiązanie dopasowuje maszynę do wszystkich obecnych norm bezpieczeństwa. Agregat tnący wyposażony jest w dwa dyski z podwójnymi nożami (góra/dół) osadzonymi przegubowo.

Opcje doposażenia:

– Agregat zbierający 110cm RC compact 2 dyski, podwójne noże na przegubach
– Agregat zbierający 130cm RCA, 2dyski, podwójne noże na przegubach
– Agregat boczny wyrzut 2 dyski, podwójne noże na przegubach
– Agregat mielący 110cm, podwójne noże na przegubach
– Agregat mielący i boczny wyrzut 150c, 3 noże
– Agregat bijakowy 110cm
– Areator do trawy 100cm
– Zestaw zbierający do areatora
– Pług śnieżny wirnikowy dwustopniowy 130cm
– Lemiesz 120cm sterowany hydraulicznie
– Rozrzutnik nawoaów i piasku polaro 100L
– Komfortowe siedzenie
– Oświetlenie drogowe
[Not a valid template]