TURBO 1 – TURBO 1W

Kompaktowa i mocna. Model Turbo 1 jest niezwykle wydajny na płaskim terenie lub terenach z lekkimi nachyleniami. Potężny, 3-cylindrowy silnik dieslowski z masywnym wydechem umożliwiają osiągnięcie wysokich prędkości ścinania, zapewniając bardzo wysoką jakość cięcia nawet w wysokiej i mokrej trawie. Zbiornik na trawę o pojemności 1100 litrów razem z wysoką windą rozładunkową (maksymalny wysięg do 2,1 m) okazują się niezwykle wydajne przy prędkości maksymalnej 18 km/h. Niezwykle kompaktowa, maszyna może z łatwością poruszać się między przeszkodami i w wąskich ścieżkach. Wersja Turbo 1W wyposażona jest seryjnie w opatantowany system HTC™ (Hydrostatyczna Kontrola Trakcji) – napęd na 4 koła gwarantujący perfekcyjną przyczepność na trudnych stokach.

TURBO 2

Idealne rozwiązanie gdy potrzebujemy maksymalnej wydajności. Wersja Turbo 2 oferuje identyczne rozwiązania i funkcjonalności co model Turbo 1, ale przy zwiększonej mocy 4-cylindrowego silnika typu diesel, sprawniejszym systemie napędu oraz większym, 1300-litrowym pojemniku zbierającym. Tym samym proporcjonalnie zwiększa się wydajność na otwartych przestrzeniach: boisko sportowe z gęstą i mokrą trawą zostanie skoszone a trawa pozbierana w niecałą godzinę, przy zachowaniu jakości cięcia zbliżonej do efektu uzyskiwanego przez kosiarkę bębnową.

TURBO 4

Maksymalna przyczepność i moc. Niestrudzona na obszarach z trudnymi stokami. Niski środek ciężkości wersji Turbo 4 umożliwia bezpieczne koszenie nawet na bokach stoków, gdzie kosiarki konkurencji nie zdają egzaminu. Ekskluzywny system automatycznej kontroli trakcji HTC™ umożliwia bardzo ostry promień skrętu zapewniając wysoki poziom manewrowości.

Opcje doposażenia:

– Szczotka obrotowa do chwastów
– Agregat zbierający wsteczno-rotacyjny 150cm
– Agregat z wyrzutem bocznym 130 cm
– Wyrzut tylny + agregat mielący 130 cm
– Zestaw mielący + agregat z wyrzutem bocznym 150 cm
– Agregat z wyrzutem tylnym 150 cm
– Wyrzut tylny + agregat mielący 165 cm
– Agregat bijakowy 120 cm
– Agregat bijakowy 150 cm
– Aerator / skaryfikator 100 cm
– Zamiatarka do czyszczenia sztucznej trawy z wypełnieniem 100 cm
– Zamiatarka do czyszczenia sztucznej trawy bez wypełnienia 100 cm
– Agregat do odkurzania liści EOLO 130 cm
– Rura zasysająca
– Zamiatarka 1-stopniowa TS 150, 150 cm
– Zamiatarka 2-stopniowa 150 cm
– Lemiesz odśnieżający 150 cm
– Odśnieżarka wirnikowa 130 cm
– Rozrzutnik nawozów 110 L
[Not a valid template]